Gyönyörű, tetszik !!
Nagyon szépen csomagolt termékek. Olyan jól és biztonságosan csomagolva, készen a felajánlásra, hogy nem is tudtam ellenőrizni őket. Nagyon csalódott a futárszolgálatban. Nem jelenít meg valós időben információkat. 15.12-én kézbesítették nekem és a honlapjukon 2021.12.13-tól volt az utolsó információ, hogy szállítás alatt áll.
Tökéletes termékek gondosan csomagolva, kellemes. Nagyon elégedett.
Tedd a kedvencekhez
Személyre szabható zsebtükör
1 vélemény
35.00 Lei
Részletek
Tedd a kedvencekhez
Modern kerámia váza
1 vélemény
91.00 Lei
Részletek
Tedd a kedvencekhez
Közepes méretű arany szinű ló
1 vélemény
65.00 Lei
Részletek
Tedd a kedvencekhez
Trusa de Manichiura
79.00 Lei
Kosárba helyez
Tedd a kedvencekhez
Rózsa egy doboz pezsgővel
1 vélemény
148.00 Lei
Részletek
Tedd a kedvencekhez
Csokoládé ajándék minden napra fa tartóban
198.00 Lei
Részletek