Set pix si stilou realizat din lemn de trandafir cu elemente metalice de culoare aurie. Instrumentele elegante de scris sunt asezate in cutie din aceeasi esenta de lemn, iar capacul este dotat cu un suport pentru pix. Stiloul functioneaza pe baza de rezerve cu cerneala (patroane). Personalizarea se face prin gravura laser pe capacul cutiei, dar pot fi gravate si cele 2 instrumente de scris cu un nume. Cele 2 taxe de personalizare se refera la: 1 - capacul cutiei, 2 - gravura instrumentelor din penar.
Superbe!
Foarte frumos și elegant.
Maxim.
Un set de "instrumente" util si deosebit.
Foarte rapida livrarea, un cadou excepțional, foarte drăguț. Mulțumesc!
Este un produs foarte ingenios, imi place idea de a folosi penarul si ca un stand sau suport pentru pix. Atentie stiloul nu se poate aseza in inelul auriu. Acesta este un produs gandit sa fie asezat pe birou, dacă cineva vrea sa o foloseasca ca si penar si sa o pună in geantă, rucsac, ghiozdan o sa aiba probleme, pentru ca nu are mecanism de inchidere. Macar doi magneti se putea monta in el.